Apsveicam

Sveicam Kristīni Šalmu-Ancāni ar skatītāju simpātiju balvas iegūšanu Pasaules latviešu zinātnieku kongresa laikā notikušajā jauno zinātnieku runas konkursā «ResearchSlam – vienkārši par sarežģīto!».  Uzstāšanās tēma: kā top inovatīvi biomateriāli, lai dziedētu kaulu lūzumus osteoporozes slimniekiem.

Sveicam 59. RTU Studentu konferences apakšsekcijas "Vispārīgās ķīmijas tehnoloģija un biomateriālu ķīmija un tehnoloģija" labāko prezentāciju autorus: 1. vieta - Artūrs Šuleiko, 2. vieta - Alīna Reķēna, 3. vieta - Marta Lapiņa

Apsveicam VĶTI pētnieci un doktoranti Janu Vecstaudžu ar iegūto titulu "Labākais stenda referāts" Materiālzinātņu un lietišķās ķīmijas konferencē 60 referātu konkurencē.

Sveicam VĶTI pētnieci un doktoranti Marinu Sokolovu ar iegūto Rūdolfa Cimdiņa stipendiju Eiropas Biomateriālu Biedrības rīkotajā konferencē ESB 2017!
Konferencē tika prezentēts referāts “Hyaluronan hydrogels/ calcium phosphates composites for medical application".

Sveicam VĶTI pētnieci Līgu elektronmikroskopijaStīpnieci ar 2.vietu Eiropas keramikas biedrības organizētajā radoši-zinātnisko elektronmikroskopijas attēlu konkursā! Darba nosaukums "Scream from the micron world"

Sveicam VĶTI pētnieci Marinu Sokolovu ar «L’Oréal» Baltic stipendijas «Sievietēm zinātnē» saņemšanu! Arī pērn to ieguva RBIAC pētniece - Kristīne Šalma Ancāne!

Patīkami strādāt tik labā kolektīvā :)

Sveicam RTU 58. Studentu ZT konferences trīs labāko referātu autores: 1. vieta - Annija Stepulāne (MLĶF Ķīmijas tehnoloģijas programmas 4. kursa bakalaurante), 2. vieta - Anna Vojevodova (MLĶF Materiālzinātnes programmas 2. kursa maģistrante), 3. vieta - Elīna Žilinska (MLĶF Ķīmijas programmas 4. kursa bakalaurante)!

Sveicam mūsu bakalauri Aneti Mūrnieci ar 2.vietas iegūšanu RSU konferencē!

Latviešu